Придобивки од производот


Козметичките производи се добиени од природни извори, кои се проверени и користени во исхраната и во медицината многу векови. Притоа, се користат мал број одбрани процеси кои не ги менуваат природните и корисните карактеристики на маслата.

Природните козметички производи на ДАНИНИ ПРИРОДНА КОЗМЕТИКА ги стимулираат и поддржуваат природните функции и процеси на кожата и не наметнуваат или предизвикуваат различни физиолошки процеси.

 

Доколку сте заинтересирани да добивате информации за нашите производи и содржини поврзани со истите оставете ваш e-mail

 

 

Вашите податоци нема да бидат предадени на трети лица и истите ќе бидат користени само за горенаведената причина, односно само за добивање на информации поврзани со нашето работење и промотивни акции

 
Доколку не може да се јаде, не го ставај на кожата!

Нашите козметички производи се добиени од природни извори, кои се проверени и користени во исхраната и во медицината многу векови. Притоа, се користат мал број одбрани процеси кои не ги менуваат природните и корисните карактеристики на маслата
 
 • Презадоволна, квалитетни производи и пристапни цени. Ја користам регенеративната крема за лице ми покажа навистина извонредни резултати после само два, три дена користење и шампонот со коприва за погуста и здрава коса. Ги препорачувам на сите.
  Маријана Стојановска Јовановска
 • Го користам шампонот со коприва и сум презадоволна. Исто така ги препорачувам на моите клиенти во салонот и тие се презадоволни. Користам хидратантна крема за лице и крема за раце моментално. Тоа се фантастични производи. Топло ги препорачувам на сите кои имаат проблематична кожа склона кон акни, мозолчиња и проблематично лице.
  Валерија Ивановска
 • Благодарение на вас и вашите природни производи кои што ги користам две години проблемот што г о имав со кожата го решив.Кожата на моето лице сега е мека,нежна и убава. Ги препорачувам на сите да ги пробаат и да се уверат во квалитетот.
  Маја Велиновска Постолова
 • Преубава природна козметика за целото семејство. Сите по дома си имаме по еден омилен сапун, мојот е со неве и мед. Ја користам и регенеративната крема за лице, презадоволна сум. Ги препорачувам на сите што сакаат 100% природа за себе и за своите најблиски.
  Јулијана Василовска
 • После само еден месец користење на производите на Данини, забележав видно подобрување на квалитетот на кожата

  Боге Јанковски
 • Презадоволна сум од производите на Данини природна козметика. Регенеративната крема и сапунот со зелена глина и активен јаглен ги користам моментално и единствена козметика која не содржи штетни состојки. Најмногу ми се допаѓаат сапуните со форми кои се идеален поклон за секоја пригода.

  Убавка Стоименовска
 • Користејќи ги производите на Danini Natural Cosmetics научив неколку работи, дека може да се има козметика која е одлична за мојата кожа, козметика која и покрај врвниот квалитет има пристапни цени и за мене можеби најбитно, козметика направена од природни состојки и нетестирана на животни. Со Danini Natural Cosmetics се дружиме веќе трета година и секогаш се мој прв избор за нега на лице, тело и коса. Секогаш се мој прв избор кога треба да изберам подарок за мои пријатели и блиски соработници.

  Габриела Јакшевски