ДОПРЕТЕ ЈА ПРИРОДАТА

Данини се труди да ја донесе природата во секој дом преку своите производи. Користете ги нашите производи и подарете ја најдобрата грижа за здравјето на вашата кожа.

67328562_741621069626666_8423136354489073664_n

КАТЕГОРИИ

Kafe

Органско масло од кафе

Има регенеративно дејство на кожата на лицето, ги отстранува брчките, ја зацврстува и го потикнува создавањето на колаген.

Се препорачува за проблематична кожа склона кон акни и здрава кожа која има потреба од природен третман за релаксација и смирување.